8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)

Система була створена Олександром Елдером в 1985 році та з тих пір фактично не зазнала змін, що говорить про її надійність та широкого застосування, як на фондовому ринку, так і на ринку Форекс. 
 
Основою стратегії є вивчення руху ціни відразу на декількох часових проміжках.
 

Ухвалення рішення розбивається на кілька етапів в яких ми розглядаємо різні інструменти. 
 
Першим вибирається "середній" екран. Його розмір відповідає середній тривалості вашої позиції. Зазвичай вибирається чотиригодинний або годинний графік. Ми виберемо чотирьох.
 

Так як чотирьох годинний графік є для нас середньостроковим , то ми вибираємо денний графік в якості довгострокового та п'ятнадцяти - хвилинний в якості короткострокового .
 
Розмістимо всі три графіка на одному робочому столі.
 
Аналіз ми почнемо з довгострокового , денного графіка . Перше завдання , яке стоїть перед нами - визначення довгостроковому  тренді. Для нас це буде напрямком відкриття операції . Тобто  система трендова - ми торгуємо тільки в напрямку основного тренда. Тренд ми можемо визначати різними засобами. За допомогою однієї або декількох середніх .
 

За допомогою діаграми МАКД,

за допомогою Алігатора

або будь-яким іншим засобом. У даний момент часу ми бачимо висхідну тенденцію. МАКД перебуває  у позитивній області та підвищується. Цю ж тенденцію демонструють і середні. 
 
Переходимо на наступний, чотиригодинний екран. Тут ми виявляємо рух проти основного тренда. Для цього ми використовуємо будь який осцилятор. Наприклад, Стохастік. Ми бачимо, що в певний момент часу, осцилятор показує про перепроданость щодо основного тренда.
 

Це момент входу в угоду. Вкажемо час, коли це було на графіку. як ви бачите, Стохастік демонструє перепроданність, при русі основного тренда вгору. 
 
"Третій екран" - це вибір точного моменту входу в угоду. Зазвичай це просто екран, без індикаторів, де ставиться відкладений наказ на покупку в момент прориву лінії підтримки або опіру. Відзначимо цей момент на нашому п'ятнадцяти хвилинному графіку.
 

Тут, згідно системі трьох екранів ми повинні були купити валютну пару. Система трьох екранів це дійсно потужний та відпрацьований роками інструмент заробітку на валютному ринку. Але при цьому ви повинні розуміти, що це лише каркас, який кожен трейдер повинен доповнити та  підігнати під себе. Пам'ятайте - без наполегливої ​​роботи неможливо досягти успіху в торгівлі на фінансових ринках.