8 800 775-65-06 (безкоштовно у РФ)

Розглянемо вкладки меню.

У меню Файл ми можемо побачити загальне управління терміналом. При натисканні на кнопку "Новий графік" відкривається підменю вибору пари.

Натиснувши на будь-який пункт, ми відкриємо новий графік вибраної пари. 
 
Пункт "Відкрити автономно" дозволяє відкрити графік з даних, збережених на жорсткий диск. За допомогою пункту меню "Відкрити віддалений" ми можемо перевідкрити випадково або навмисно закритий графік з усіма його налаштуваннями.
 

Припустимо, у нас є графік з різними встановленими індикаторами. У разі його закриття, пункт меню "Відкрити віддалений" дозволить нам його перевідкрити.

Також, ми можемо закрити поточний графік, зберегти дані про поточний інструмент у текстовому форматі, а також зберегти графік у форматі картинки.

Розділ меню "Профілі" дозволяє нам перемикатися між профілями, зберігати та відкривати раніше збережені профілі. Детально вони будуть розглянуті на окремому уроці.

Пункт меню "Відкрити рахунок" дозволяє нам відкрити демо-рахунок прямо з терміналу. Цьому також буде присвячений окремий навчальний ролик. 
 
Останні пункти меню дозволяють нам роздрукувати графік, а також вийти з програми. 
 
За допомогою меню "Вид" ми можемо міняти зовнішній вигляд нашої програми.
 

Ми можемо перемкнути мову програми - на будь-яку з більш ніж 30 мов. Для прикладу, перемкнемо мову на німецьку. Після цього, необхідно перезавантажити програму.

Як ви бачите, тепер програма повністю переведена на німецьку. Перемкнімо мову назад та перезапустимо термінал. 
 
Також, в меню "Вид" ми можемо відключити будь-яку з панелей інструментів. Наприклад, відключимо панель "Графіки". Також ми можемо відключити статусний рядок, Панель перемикання графіків, вікно "Огляд ринку", "Вікно даних", Вікно терміналу та вікно "Тестер стратегій".
 

Кожному з цих вікон буде присвячений окремий розділ. 
 
При натисканні на останньому пункті - "Повний екран" ми зможемо побачити термінал у збільшеному форматі.
 

Розділ "Графіки" призначений для управління вікном обраного графіка. Ми розглянемо даний пункт у окремому відео.

Розділ "Сервіс" призначений для управління архівом котирувань, програмними модулями та загальними настройками терміналу.

Також, за допомогою вкладки "Сервіс", пункт "Новий ордер", можна відкрити угоду з будь-якого  обраного інструменту.

Вкладка "Вікно" призначена для загального управління графіками. Ви можете відкрити новий графік, розмістити вікна графіків каскадом, а також розмістити їх горизонтально, або вертикально. Також у вкладці "Вікно" ви можете вибрати будь-який з відкритих графіків.

Розділ "Довідка" містить всю необхідну довідкову інформацію про програму.